Pi Rack


Dokonalý pěstební systém Systém by měl být umístěn v samostatné místnosti s dostatečnou ventilací a mít dostatečný přísun čerstvého vzduchu. (Požadavek dodáv ...

Dostupnost: Dostupnost do týdne
Cena: 119989,- Kč / 4799.56 €

Popis produktu:

Dokonalý pěstební systém
Systém by měl být umístěn v samostatné místnosti s dostatečnou ventilací a mít dostatečný přísun čerstvého vzduchu. (Požadavek dodávky čerstvého vzduchu závisí na objemu místnosti v m³). Velký otvor ve spodní části modulu zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu.
Každá rostlina má svůj vlastní účelově postavený 3,5 litrový kontejner, který je vybaven odvodňovacími otvory a košík k zabránění ucpání způsobené pěstebním substrátem. Štědrý objem těchto patentovaných pěstebních kontejnerů umožňuje vytvořit silný kořenový systém rostlin. To zlepšuje schopnost rostliny absorbovat živiny. Tato metoda má za následek větší a robustnější rostliny než v systémech, které používají poddimenzované kontejnery.
Vestavěný zavlažovací systém zalévá každou rostlinu individuálně. Žádné napájecí potrubí není požadováno, takže je mnohem snazší kontrola stavu rostlin.
Každý kontejner má také své vlastní odvodňovací zařízení. To zcela eliminuje riziko chorob kořenů. Rostliny jsou umístěny v kruhu kolem lampy, vzdálenost od lampy ke každé je vždy stejná. Všechny rostliny jsou vystaveny stejnému množství světla. Tím se snižuje riziko špatného rozvinutí rostlin.
Modul byl navržen pro 3 nebo 4 x 600 W sodíkové lampy, které visí svisle v cooltubech bez reflektorů. Každý rostlina je plně vystavena světlu generovaného těmito lampami.
Kompaktní balení (3 krabice 120 x 30 x 30 cm, cca 130 kg celkem).
Komplet s nádobami, závlahou, odpadovými trubkami, hadicemi, atd.
Rychlá montáž a demontáž.
Navržen k vynikající oběhu vzduchu.
Samostatné zásobování vodou a drenážní prvek pro každou jednotlivou rostlinu.
Rozměry Ø215 x 220 cm.
!!Při zakoupení 2 a více kusů výrazná sleva!!