Voodoo Juice 250ml


Kořenový Stimulátor Voodoo Juice je zařazen do nejvyšší třídy kořenových stimulátorů díky prospěšným bakteriím. Obsahuje větší škálu účinnějších prosp ...

Dostupnost: Skladem
Cena: 519,- Kč / 20.76 €

Popis produktu:

Kořenový Stimulátor
Voodoo Juice je zařazen do nejvyšší třídy kořenových stimulátorů díky prospěšným bakteriím. Obsahuje větší škálu účinnějších prospěšných mikroorganismů, než jakýkoliv jiný druh.
Testy a pěstitelé na celém světě posoudili tyto výhody Voodoo Juice: Zvýšení kořenové hmoty až o 117%, dělá větší květy, poráží rostlinné patogeny, rostliny jsou v bezpečí. Zvyšuje dostupnost a vstřebávání živin, vytváří růstové látky, podporuje větší kořenovou hmotu pro lepší růst a větší úrodu. Zvyšuje růst prospěšných bakterií a plísní na ochranu kořenů, uvolňuje do půdy zamčené živiny, jako třeba Fosfor.
Nezáleží na tom, v čem pěstujete (Rockwool, Fosfor, aeroponii, NFT, rašelina, zemina, kokosové vlákno nebo jiný druh), Voodoo Juice proniká do kořenů a tím maximalizuje všechny dostupné místa v kořenové zóně (např. v květináči či jiné nádobě) a tím dosáhne na všechny živiny.

prospěšné bakterie pro lepší zakořeňování
lepší vstřebávání živin
proti patogenům