Tarantula Liquid 250ml


Bakteriální štít Tarantula obsahuje 19 druhů organických prospěšných bakterií, které osídlují kořeny a listy rostlin, takže vám dává velké výhody v růstu a ...

Dostupnost: Skladem
Cena: 529,- Kč / 21.16 €

Popis produktu:

Bakteriální štít

Tarantula obsahuje 19 druhů organických prospěšných bakterií, které osídlují kořeny a listy rostlin, takže vám dává velké výhody v růstu a sklizni, jakou jste si ani nedovedli představit. Tyto bakterie tvoří bioaktivní štít, které brání ničivým mikroskopickým organismům v napadení a zabití klonů, dospělých rostlin a pupenů.
Tento prospěšný bakteriální štít chrání listy před ůtoky ošklivých bakterií a plísní, které dokáží vyhladit vaše plodiny.Exkluzivní prospěšné bakterie u Tarantule uvolňují přírodní látky, které podporují nižší keříkovitý, hustější růst, extra pupeny a další větvení. Její organismy pojídají odpad v kořenové zóně a mění je ze škodlivých látek na živiny.
Tarantula minimaluzuje vyplavování živin, pomáhá v koloběhu a vstřebávání živin, zlepšuje strukturu půdy, rozpouští minerály (včetně fosforu) na lepší biologickou dostupnost, zvyšuje klíčivost semen, bojuje s patogeny, stimuluje růst kořenů a produkuje přirodní růstové hormony.

19 druhů organických prospěšných bakterií
ochrana rostliny, stimuluje růst kořenů
!nově v tekuté formě!